LV-MCL-13-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LV-MCL-13-SS
LV-MCL-13-SS
Part Number
LV-MCL-13-SS
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
13 MM STAINLESS COLLAR & LEVER
Data sheet
LV-MCL-13-SS.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
LV-MCL-13-SS
Comments
    LV-MCL-13-SS Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar and Lever
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.181" (30.00mm) Outer Diameter