LV-MCL-28-FZ
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LV-MCL-28-FZ
LV-MCL-28-FZ
Part Number
LV-MCL-28-FZ
Description
28 MM ZINC STEEL COLLAR & LEVER
Data sheet
LV-MCL-28-FZ.pdf
Delivery Services
LV-MCL-28-FZ
Comments
    LV-MCL-28-FZ Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.890" (48.00mm) Outer Diameter