LV-MCL-34-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LV-MCL-34-AN
LV-MCL-34-AN
Part Number
LV-MCL-34-AN
Description
34 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Data sheet
LV-MCL-34-AN.pdf
Delivery Services
LV-MCL-34-AN
Comments
    LV-MCL-34-AN Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.244" (57.00mm) Outer Diameter