LV-MCL-38-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LV-MCL-38-AN
LV-MCL-38-AN
Part Number
LV-MCL-38-AN
Description
38 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Data sheet
LV-MCL-38-AN.pdf
Delivery Services
LV-MCL-38-AN
Comments
    LV-MCL-38-AN Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.362" (60.00mm) Outer Diameter