LV-MCL-38-FZ
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LV-MCL-38-FZ
LV-MCL-38-FZ
Part Number
LV-MCL-38-FZ
Description
38 MM ZINC STEEL COLLAR & LEVER
Data sheet
LV-MCL-38-FZ.pdf
Delivery Services
LV-MCL-38-FZ
Comments
    LV-MCL-38-FZ Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.362" (60.00mm) Outer Diameter