LV-MSP-11-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LV-MSP-11-AN
LV-MSP-11-AN
Part Number
LV-MSP-11-AN
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
11 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Data sheet
LV-MSP-11-AN.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
LV-MSP-11-AN
Comments
    LV-MSP-11-AN Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar and Lever
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.102" (28.00mm) Outer Diameter