LV-MSP-13-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LV-MSP-13-AN
LV-MSP-13-AN
Part Number
LV-MSP-13-AN
Description
13 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Data sheet
LV-MSP-13-AN.pdf
Delivery Services
LV-MSP-13-AN
Comments
    LV-MSP-13-AN Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.181" (30.00mm) Outer Diameter