LV-MSP-34-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LV-MSP-34-SS
LV-MSP-34-SS
Part Number
LV-MSP-34-SS
Description
34 MM STAINLESS COLLAR & LEVER
Data sheet
LV-MSP-34-SS.pdf
Delivery Services
LV-MSP-34-SS
Comments
    LV-MSP-34-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.244" (57.00mm) Outer Diameter