LV-OF-MCL-16-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LV-OF-MCL-16-AN
LV-OF-MCL-16-AN
Part Number
LV-OF-MCL-16-AN
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
16 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Data sheet
LV-OF-MCL-16-AN.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
LV-OF-MCL-16-AN
Comments
    LV-OF-MCL-16-AN Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar and Lever
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.339" (34.00mm) Outer Diameter