LVO-MCL-13-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LVO-MCL-13-SS
LVO-MCL-13-SS
Part Number
LVO-MCL-13-SS
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
13 MM STAINLESS COLLAR & LEVER
Data sheet
LVO-MCL-13-SS.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
LVO-MCL-13-SS
Comments
    LVO-MCL-13-SS Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar and Lever
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.181" (30.00mm) Outer Diameter