LVO-MCL-28-FZ
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LVO-MCL-28-FZ
LVO-MCL-28-FZ
Part Number
LVO-MCL-28-FZ
Description
28 MM ZINC STEEL COLLAR & LEVER
Data sheet
LVO-MCL-28-FZ.pdf
Delivery Services
LVO-MCL-28-FZ
Comments
    LVO-MCL-28-FZ Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.890" (48.00mm) Outer Diameter