LVO-MCL-34-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LVO-MCL-34-AN
LVO-MCL-34-AN
Part Number
LVO-MCL-34-AN
Description
34 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Data sheet
LVO-MCL-34-AN.pdf
Delivery Services
LVO-MCL-34-AN
Comments
    LVO-MCL-34-AN Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.244" (57.00mm) Outer Diameter