LVO-MCL-38-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LVO-MCL-38-AN
LVO-MCL-38-AN
Part Number
LVO-MCL-38-AN
Description
38 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Data sheet
LVO-MCL-38-AN.pdf
Delivery Services
LVO-MCL-38-AN
Comments
    LVO-MCL-38-AN Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.362" (60.00mm) Outer Diameter