LVO-MCL-38-FZ
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LVO-MCL-38-FZ
LVO-MCL-38-FZ
Part Number
LVO-MCL-38-FZ
Description
38 MM ZINC STEEL COLLAR & LEVER
Data sheet
LVO-MCL-38-FZ.pdf
Delivery Services
LVO-MCL-38-FZ
Comments
    LVO-MCL-38-FZ Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.362" (60.00mm) Outer Diameter