LVO-MSP-13-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LVO-MSP-13-AN
LVO-MSP-13-AN
Part Number
LVO-MSP-13-AN
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
13 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Data sheet
LVO-MSP-13-AN.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
LVO-MSP-13-AN
Comments
    LVO-MSP-13-AN Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar and Lever
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.181" (30.00mm) Outer Diameter