LVO-MSP-34-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LVO-MSP-34-SS
LVO-MSP-34-SS
Part Number
LVO-MSP-34-SS
Description
34 MM STAINLESS COLLAR & LEVER
Data sheet
LVO-MSP-34-SS.pdf
Delivery Services
LVO-MSP-34-SS
Comments
    LVO-MSP-34-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.244" (57.00mm) Outer Diameter