LVO-OF-MCL-16-AN
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
LVO-OF-MCL-16-AN
LVO-OF-MCL-16-AN
Part Number
LVO-OF-MCL-16-AN
Description
16 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Data sheet
LVO-OF-MCL-16-AN.pdf
Delivery Services
LVO-OF-MCL-16-AN
Comments
    LVO-OF-MCL-16-AN Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.339" (34.00mm) Outer Diameter