MCPRSK37-13-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MCPRSK37-13-A
MCPRSK37-13-A
Part Number
MCPRSK37-13-A
Description
13 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Data sheet
MCPRSK37-13-A.pdf
Delivery Services
MCPRSK37-13-A
Comments
    MCPRSK37-13-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 1.181" (30.00mm) Length