MCPTD56-28-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MCPTD56-28-A
MCPTD56-28-A
Part Number
MCPTD56-28-A
Description
28 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Data sheet
MCPTD56-28-A.pdf
Delivery Services
MCPTD56-28-A
Comments
    MCPTD56-28-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.205" (56.00mm) Outer Diameter x 2.008" (51.00mm) Length