MCPTD56-34-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MCPTD56-34-A
MCPTD56-34-A
Part Number
MCPTD56-34-A
Description
34 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Data sheet
MCPTD56-34-A.pdf
Delivery Services
MCPTD56-34-A
Comments
    MCPTD56-34-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.205" (56.00mm) Outer Diameter x 2.008" (51.00mm) Length