MCPTDK25-10-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MCPTDK25-10-A
MCPTDK25-10-A
Part Number
MCPTDK25-10-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
10 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Data sheet
MCPTDK25-10-A.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MCPTDK25-10-A
Comments
    MCPTDK25-10-A Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeCoupling Hub
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.024" (26.00mm) Length