MCPTDK25-11-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MCPTDK25-11-A
MCPTDK25-11-A
Part Number
MCPTDK25-11-A
Description
11 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Data sheet
MCPTDK25-11-A.pdf
Delivery Services
MCPTDK25-11-A
Comments
    MCPTDK25-11-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.024" (26.00mm) Length