MCPTDK37-20-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MCPTDK37-20-A
MCPTDK37-20-A
Part Number
MCPTDK37-20-A
Description
20 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Data sheet
MCPTDK37-20-A.pdf
Delivery Services
MCPTDK37-20-A
Comments
    MCPTDK37-20-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Length