MCPTDK56-16-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MCPTDK56-16-A
MCPTDK56-16-A
Part Number
MCPTDK56-16-A
Description
16 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Data sheet
MCPTDK56-16-A.pdf
Delivery Services
MCPTDK56-16-A
Comments
    MCPTDK56-16-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.205" (56.00mm) Outer Diameter x 2.008" (51.00mm) Length