MCPTS56-24-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MCPTS56-24-A
MCPTS56-24-A
Part Number
MCPTS56-24-A
Description
24 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Data sheet
MCPTS56-24-A.pdf
Delivery Services
MCPTS56-24-A
Comments
    MCPTS56-24-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.205" (56.00mm) Outer Diameter x 1.535" (39.00mm) Length