MCPTSK37-11-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MCPTSK37-11-A
MCPTSK37-11-A
Part Number
MCPTSK37-11-A
Description
11 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Data sheet
MCPTSK37-11-A.pdf
Delivery Services
MCPTSK37-11-A
Comments
    MCPTSK37-11-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length