MCPTSK56-32-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MCPTSK56-32-A
MCPTSK56-32-A
Part Number
MCPTSK56-32-A
Description
32 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Data sheet
MCPTSK56-32-A.pdf
Delivery Services
MCPTSK56-32-A
Comments
    MCPTSK56-32-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.205" (56.00mm) Outer Diameter x 1.535" (39.00mm) Length