MDCSK33-13-8-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MDCSK33-13-8-A
MDCSK33-13-8-A
Part Number
MDCSK33-13-8-A
Description
13 MM X 8 MM DISC COUPLING
Data sheet
MDCSK33-13-8-A.pdf
Delivery Services
MDCSK33-13-8-A
Comments
    MDCSK33-13-8-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.313" (33.35mm) Length