MDSD33-13-12-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MDSD33-13-12-A
MDSD33-13-12-A
Part Number
MDSD33-13-12-A
Description
13 MM X 12 MM DISC COUPLING
Data sheet
MDSD33-13-12-A.pdf
Delivery Services
MDSD33-13-12-A
Comments
    MDSD33-13-12-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.770" (45.00mm) Length