MDSD33-15-11-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MDSD33-15-11-A
MDSD33-15-11-A
Part Number
MDSD33-15-11-A
Description
15 MM X 11 MM DISC COUPLING
Data sheet
MDSD33-15-11-A.pdf
Delivery Services
MDSD33-15-11-A
Comments
    MDSD33-15-11-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.770" (45.00mm) Length