MDSD41-19-14-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MDSD41-19-14-A
MDSD41-19-14-A
Part Number
MDSD41-19-14-A
Description
19 MM X 14 MM DISC COUPLING
Data sheet
MDSD41-19-14-A.pdf
Delivery Services
MDSD41-19-14-A
Comments
    MDSD41-19-14-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 2.165" (55.00mm) Length