MDSD41-20-19-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MDSD41-20-19-A
MDSD41-20-19-A
Part Number
MDSD41-20-19-A
Description
20 MM X 19 MM DISC COUPLING
Data sheet
MDSD41-20-19-A.pdf
Delivery Services
MDSD41-20-19-A
Comments
    MDSD41-20-19-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 2.165" (55.00mm) Length