MDSDE15-4-3-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MDSDE15-4-3-A
MDSDE15-4-3-A
Part Number
MDSDE15-4-3-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
4 MM X 3 MM DISC COUPLING
Data sheet
MDSDE15-4-3-A.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MDSDE15-4-3-A
Comments
    MDSDE15-4-3-A Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeDisc Coupling
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.590" (15.00mm) Outer Diameter x 0.937" (23.80mm) Length