MDSDE15-6-4-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MDSDE15-6-4-A
MDSDE15-6-4-A
Part Number
MDSDE15-6-4-A
Description
6 MM X 4 MM DISC COUPLING
Data sheet
MDSDE15-6-4-A.pdf
Delivery Services
MDSDE15-6-4-A
Comments
    MDSDE15-6-4-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.590" (15.00mm) Outer Diameter x 0.937" (23.80mm) Length