MDSDK57-25-24-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MDSDK57-25-24-A
MDSDK57-25-24-A
Part Number
MDSDK57-25-24-A
Description
25 MM X 24 MM DISC COUPLING
Data sheet
MDSDK57-25-24-A.pdf
Delivery Services
MDSDK57-25-24-A
Comments
    MDSDK57-25-24-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length