MDSS41-17-17-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MDSS41-17-17-A
MDSS41-17-17-A
Part Number
MDSS41-17-17-A
Description
17 MM X 17 MM DISC COUPLING
Data sheet
MDSS41-17-17-A.pdf
Delivery Services
MDSS41-17-17-A
Comments
    MDSS41-17-17-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 30.382" (9.70mm) Length