MDSS57-32-28-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MDSS57-32-28-A
MDSS57-32-28-A
Part Number
MDSS57-32-28-A
Description
32 MM X 28 MM DISC COUPLING
Data sheet
MDSS57-32-28-A.pdf
Delivery Services
MDSS57-32-28-A
Comments
    MDSS57-32-28-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length