MDSSK33-14-14-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MDSSK33-14-14-A
MDSSK33-14-14-A
Part Number
MDSSK33-14-14-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
14 MM X 14 MM DISC COUPLING
Data sheet
MDSSK33-14-14-A.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MDSSK33-14-14-A
Comments
    MDSSK33-14-14-A Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeDisc Coupling
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.313" (33.35mm) Length