MJCC25-11-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MJCC25-11-A
MJCC25-11-A
Part Number
MJCC25-11-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
11 MM JAW COUPLING HUB
Data sheet
MJCC25-11-A.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MJCC25-11-A
Comments
    MJCC25-11-A Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeCoupling Hub
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 0.469" (11.90mm) Length