MJS41-19-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MJS41-19-A
MJS41-19-A
Part Number
MJS41-19-A
Description
19 MM JAW COUPLING HUB
Data sheet
MJS41-19-A.pdf
Delivery Services
MJS41-19-A
Comments
    MJS41-19-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length