MJSC41-10-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MJSC41-10-A
MJSC41-10-A
Part Number
MJSC41-10-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
10 MM JAW COUPLING HUB
Data sheet
MJSC41-10-A.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MJSC41-10-A
Comments
    MJSC41-10-A Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeCoupling Hub
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length