MJSC41-17-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MJSC41-17-A
MJSC41-17-A
Part Number
MJSC41-17-A
Description
17 MM JAW COUPLING HUB
Data sheet
MJSC41-17-A.pdf
Delivery Services
MJSC41-17-A
Comments
    MJSC41-17-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length