MOCT41-10-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MOCT41-10-SS
MOCT41-10-SS
Part Number
MOCT41-10-SS
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
10 MM OLDHAM COUPLING HUB
Data sheet
MOCT41-10-SS.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MOCT41-10-SS
Comments
    MOCT41-10-SS Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeCoupling Hub
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length