MOCT41-17-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MOCT41-17-SS
MOCT41-17-SS
Part Number
MOCT41-17-SS
Description
17 MM OLDHAM COUPLING HUB
Data sheet
MOCT41-17-SS.pdf
Delivery Services
MOCT41-17-SS
Comments
    MOCT41-17-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length