MOCT57-14-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MOCT57-14-A
MOCT57-14-A
Part Number
MOCT57-14-A
Description
14 MM OLDHAM COUPLING HUB
Data sheet
MOCT57-14-A.pdf
Delivery Services
MOCT57-14-A
Comments
    MOCT57-14-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 1.130" (28.70mm) Length