MRLC25-12-12-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MRLC25-12-12-A
MRLC25-12-12-A
Part Number
MRLC25-12-12-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
12 MMX12 MM SLIT COUPLING
Data sheet
MRLC25-12-12-A.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MRLC25-12-12-A
Comments
    MRLC25-12-12-A Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeSlit Coupling
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.339" (34.00mm) Length