MRSS25-9-8-A
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MRSS25-9-8-A
MRSS25-9-8-A
Part Number
MRSS25-9-8-A
Description
9 MMX8 MM SLIT COUPLING
Data sheet
MRSS25-9-8-A.pdf
Delivery Services
MRSS25-9-8-A
Comments
    MRSS25-9-8-A Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.016" (25.80mm) Length