MSPB-12-ST
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MSPB-12-ST
MSPB-12-ST
Part Number
MSPB-12-ST
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
12 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
MSPB-12-ST.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MSPB-12-ST
Comments
    MSPB-12-ST Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.102" (28.00mm) Outer Diameter x 0.433" (11.00mm) Width