MSPB-21-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MSPB-21-SS
MSPB-21-SS
Part Number
MSPB-21-SS
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
21 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
MSPB-21-SS.pdf
Category
Structural, Motion Hardware
Delivery Services
MSPB-21-SS
Comments
    MSPB-21-SS Specifications
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.654" (42.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width