MSPB-22-SS
Home > All Products > Hardware, Fasteners, Accessories > Structural, Motion Hardware
MSPB-22-SS
MSPB-22-SS
Part Number
MSPB-22-SS
Description
22 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Data sheet
MSPB-22-SS.pdf
Delivery Services
MSPB-22-SS
Comments
    MSPB-22-SS Specifications
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.654" (42.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width